Szakács/ Betanított szakács [Hungary]

Szakács és Betanított szakács állás Debrecenben

Tapasztalattal rendelkező szakács vagy? Esetleg lelkes pályakezdő? A lehetőségek tárháza nálunk határtalan. Több étteremmel rendelkező étteremlánc vagyunk, minden éttermünk teljesen más és más, így tudásodnak, érdeklődési körödnek megfelelő étteremben tudunk majd lehetőséget ajánlani. Bérezés egyéni megállapodás szerint történik. Az évek során több Super Brands díjat is bezsebeltünk.

Főbb feladataid az alábbiak lennének:

  • Ételeink elkészítése receptúra szerint
  • Nyersanyagok feldolgozása, párolás, sütés, főzés
  • Segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • Szerezz egy szakmát és hasznosítsd tudásodat nálunk

Elvárások:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Igényes, tiszta munkavégzés
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Nyitottság a tanulásra

Előnyt jelent:

  • Szakács végzettség vagy konyhán szerzett több éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Napi többszöri ingyenes étkezés
  • Kávé, tea, ásványvíz
  • Karrierlehetőség
  • Megbízható, stabil háttér
  • Előre tervezhető beosztás
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Teljes betanítás
  • Azonnali munkakezdés

Ha magadra ismertél, mindenképpen jelentkezz, mert akkor téged keresünk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldd el az önéletzajod!

Állás típusa: Teljes munkaidő

Fizetés: 260 000,00Ft - 320 000,00Ft havonta

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال